Terug naar Nieuws

Opening KBW en uitreiking KiVa certificaat

Gepubliceerd op: , door: OBS De Uilenburcht
Opening KBW en uitreiking KiVa certificaat

Donderdagmiddag 4 oktober hebben we met de hele school feestelijk de opening van het kinderboekenweek gevierd. Nadat we het lied “Kom erbij” van kinderen voor kinderen hadden gezongen, gingen de kinderen in groepjes  allerlei spelletjes op het plein spelen. Na een uurtje super leuk te hebben gespeeld, kregen we nog bezoek van de heuse Kiva meneer uit Finland.

Hij bracht ons voor de tweede keer het Kiva certificaat bordje voor aan de muur en een Kiva poster met de 7 Kiva regels. Maar niet voordat hij eerst alle kinderen in het Fins tot 10 had leren tellen. Kiva heeft alles te maken met het thema van het Kinderboekenweek ”Vriendschap”. Het was een geslaagde middag waarbij mooi om te zien was hoe de oudere kinderen zich verantwoordelijk voelden voor de jongere kinderen. Ook heeft elke groep een vriendsschapslinger gemaakt die we aan elkaar gaan verbinden en bij de schoolingang ophangen. 

 

Bekijk ook

Vraagbaak

Gepubliceerd door: OBS De Uilenburcht
 Na de voorjaarsvakantie hebben wij een nieuw gezicht op school : De Vraagbaak……..!  
 

SOOOG Magazine 1e editie 2019

Gepubliceerd door: SOOOG
De uitdaging van de verandering Binnen het onderwijs zijn we elke dag bezig met ontwikkelen. Ontwikkelen gericht op de toekomst van onze leerlingen. We ontkomen er niet aan om hierbij onze focus cont…
 

(TOP)sporttraject tussen SOOOG en Abiant Lycurgus

Gepubliceerd door: SOOOG
Na FC Groningen en Donar heeft SOOOG dit schooljaar de sportieve samenwerking gezocht met Abiant Lycurgus. Het doel van onze samenwerking is onze leerlingen van de groepen 5 tot en met 8 wederom een (…
 

OBS de Uilenburcht

Schoolcoördinator: Iris Kuiper

F.J.J Dreweslaan 1
9686 NG Beerta

0597 - 331 651
obsuilenburcht@sooog.nl